Duyuru
Herenk

Dünyaya Notlar/9

Asuman TORUN

Asuman TORUN

Karadeniz Teknik Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği öğrencisiyim. Yazdıklarımın amacı insanlara ilham olması ve geriye bir şeyler bırakabilmek.

26/03/2017

Ölüm gibi gözlerin… Bu bir iltifat değil. Hayır, hayır kesinlikle değil! Sen ölümün ta kendisisin. Ah şimdi ne zor sana bunları anlatmak. Sessiz bir intihardı gidişin. O günden beri kalbimi uzun ve korkunç duvarların arkasında saklıyorum. Ve artık o kadar korkutucu gelmiyor o duvarlar. Kendimden ve kalbimden bi’ hayli uzağım.
Bir hataydı sevmek. O simsiyah kalbine papatyalar açtırmak imkansızdı. Artık gülemiyorum, artık sevemiyorum, artık ağlayamıyorum, artık içten kahkahalar atamıyorum. Bakma öyle gözlerime, ben daha hiçbir şey anlatmadım.
Sen, seni seven kadını çoktan öldürdün. Boğdun, nefessiz bıraktın. Çırpındı önce, kurtulmak istercesine bakmadın göz yaşlarına. Gözlerindeki acımasızlığı gördü, bıraktı çırpınmayı. Bilmezsin sen, sahi sen hiçbir şey bilmezsin. Ben katilimi sevdim. Ölümüm kaçınılmazdı. İnanmak istedim aşk ve güzelliğe. Oysa ben şimdi bunlardan çok uzağım. Artık gözlerimden bile okunmaz hüznüm.
Sen içimdeki mutlu kız çocuğunu çoktan yok ettin. Artık hiç olmayacak hayaller kuruyorum. Çiçekleri izlemiyorum mesela. Pembe ojelerimi sürmüyorum. Her teline dokunduğun saçlarımı kısacık kestim artık dokunamıyorum..

Sayın okur, bir gün onu da sevmeyecekler o zaman anlayacak her bir saç telinin değerini.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
YAZARIN SON YAZILARI
Dünyaya Notlar/13 - 12 Şubat 2019
Dünyaya Notlar/12 - 13 Aralık 2018
Dünyaya Notlar/11 - 8 Mayıs 2018
Dünyaya Notlar/10 - 2 Mart 2018
Dünyaya Notlar/9 - 21 Kasım 2017
Dünyaya Notlar/8 - 4 Ekim 2017
Dünyaya Notlar/7 - 21 Eylül 2017
Dünyaya Notlar/6 - 25 Temmuz 2017
Dünyaya Notlar/5 - 16 Temmuz 2017
Dünyaya Notlar/4 - 10 Temmuz 2017
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Öznur Türkkal dedi ki:

  Yine o kadar güzel yazmışsın ki… Okudukça okuyasım geldi. Tadına doyamayıp tekrar tekrar okudum yine. Seni bizimle buluşturan herenk.com a çok teşekkür ediyoruz. Yeni yazılarını bekliyoruz.

  1. Asuman TORUN dedi ki:

   Çok teşekkür ederim.

   1. GİZLİ HAYRAN dedi ki:

    Biricik dostum yazdıklarını yeni görme fırsatım oldu. Böyle bir cevherin aramızda olupta farkına yeni varmamız üzücü. Tek nefeste okudum tüm yazılarını. TAKİPTEYİM😎

    1. Asuman TORUN dedi ki:

     Çok teşekkür ederim. Geç olsun güç olmasın. Her zaman desteğine ihtiyacım var. Tekrar çok teşekkür ederim.

BİR YORUM YAZ