Duyuru
Herenk

Mutlu ol

Abdullah GÜLMEZ

Abdullah GÜLMEZ

Hoşgeldin.. Kim Olduğumu öğrenmek için mi geldin.Çok mu merak ettin? İyi öğren o zaman.Oku bakalım neler var? *İnsan seçmem seçtirmem seçenle beraber nefes bile almam, *hatamı kabullenir cezamı çekerim,dostumu satmam sattırmam satanla bir adım bile atmam. *Yalan söyleyemem söyleyen devam ederse affım olmaz. ... ... *Yardımı imkanım dahilinde yapar ve yapanı desteklerim. *Boş keseden sallamam özüm neyse sözüm odur. *Ben dostluğa ve arkadaşlığa önem verir aç uyur başı dik gezerim. *Çıkarlarım doğrultusunda iş yapmam.Yolum düzgün,aklım selim,adaletim doğrudur, *kimseyi kırmam kıranı da hoş görmem!!! GERİ KALANINI DA ÖĞRENMEK İSTERSEN BEN AÇAYIM YÜREĞİMİ SEN OTUR KALABİLDİĞİNCE OKU EN İYİSİ...

Seni ne çok sevdim ben. Ne çok gözyaşı döktüm senin için. Geceleri sen yatağında meleklerin kanatlarıyla uçarken ben penceremin önünde senin rüyama girmen için dua ederdim. Bir bakışına, bir dudak kıvrımında titreşen gülüşüne ulaşmak için dünyanın bütün çiçeklerini önüne sererdim.

Şiirler, şarkılar, sevgiler içimde tutuşan bir ateş, onun yangınında senin için kül kesildim. Ağır hastalar geceyi zor geçirir. Sabahı bekler kırgın yürekler, hasta umutlar, yalnız ruhlar. Yalnızdı gecelerim. Hastaydı gecelerim. Kan kaybından giden bir yaralı gibi umarsızdı gecelerim. Bir uçurumun kenarına beni taşıyan karabasandı gecelerim. Adına yalnızlık dedim. Sensizlik dedim.. Sen beni bilmedin, beni tanımadın, beni sevmedin.. Bu bir ölümdü, bu bir fermandı .. Bıçak kesmez artık beni, ip asmaz, çeküller yüreğimi taşımaz. Yaşamak mümkün değil, yalnızlık karanlık kapılarıyla üstüme kapandı. Amansız acılar içindeyim.

Ey Sevdiğim.. Ben seni ne çok sevdim. Dünya bildi, bir sen bilmedin. Yalnızlığın diğer adı aşka karşılık almamaktır. Kaçılamayacak kadar yakın, tutulamayacak kadar uzak bir yerdesin.. Benim aşkıma yalnızlık kucak açtı. Senin yokluğuna dokundum, içim yandı. Odamın çıldırtan sessizliğinde sana seslendim. Yankısı döndü dolaştı, senin kapıların bana kapalı. Kendi sesim yine bana ulaştı. Anladım ki beni hiç duymayacaksın.

Sana sitem edemem. Sana kırılamam. Bir tek dileğim var senden, son bir tek isteğim.

O da; MUTLU OLMAN.
MUTLU OL SEVDİĞİM.. NEREYE, KİME GİDERSEN GİT, YETER Kİ SEN MUTLU OL.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
YAZARIN SON YAZILARI
Mutlu ol - 10 Ocak 2018
SEVGİ - 30 Kasım 2017
Benim Aşkım.. - 23 Ekim 2017
Su gibi.. - 12 Haziran 2017
Bir nesil düşün.. - 11 Haziran 2017
Olabilseydim - 8 Haziran 2017
Fidan - 8 Haziran 2017
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.