Duyuru
Herenk

Trenler Sevdiklerimizi Alıp Götürdü”

EG

EG

Seninle çoğaldım, hiçbir eksilme yok edemez beni..
Sevgili okuyucularım..
Adını bildiğiniz birini sevmek mi kolay ? yoksa adını bile bilmediğiniz birini sevmek mi? ikinci dediğinizi duyar gibiyim. Evet bende öyle düşünüyorum artık zira adını bilmediğimiz birine sevdalanmış, ve yüzü aklına her geldiğinde sayfalarca şiir yazacak kadar derin duygular besleyen birini tanıdım bugün ve umuyorum aylar sonra ya da yıllar sonra bu hikayenin devamına o iki insanın en güzel haberleriyle gelirim ..
31 Ekim 2017 Salı
Her şeyden habersiz iki insanız biz, tam 5 dakika sonra sen benden tramvay kartı isteyeceksin ve ben yüzüne dahi bakmadan kartı sana vereceğim. durağın içine girdikten sonra bana elinde para ile gelip teşekkür edeceksin bende yüzüne bakıp insanlığın ölmediğini söyleyeceğim gülümseyeceksin. Sonra benimle aynı tramvaya bineceksin. yanımda durup telefonla konuşacaksın ve ben o an yüzümde aptalca bir gülümsemeyle yan tarafa bakacağım çünkü senin tarafına bakacak kadar cesaretim yok. tam o anda karşı cama baktığımda ışık yansımasında camdan bana doğru baktığını göreceğim ve utancımdan hemen kafamı yere eğeceğim. telefonda konuşmalarından doktor olduğunu anlayacağım. nazik ve kibar dille telefonu hemen kapattıktan sonra bana bakıp akşam akşam beni rahatsız ettiğini söyleyeceksin ve bende gülümseyeceğim. Bana doktor olduğunu söyleyeceksin,  o gün izin günün onu anlayacağım. sonra birkaç sohbet ve sen gideceksin. ( binlerce kelime söyledim arkandan. ayak üstü binlerce şiir yazdım sana binlerce duygum iç içe girdi kalbim hüngür hüngür ağlıyor. işte o gün mahvettin beni, adını bilmiyorum be adam.. adını söyle de git ! aşık olduğum adam sensin ve adını bilmiyorum ve galiba hiç öğrenemeyeceğim. artık adın bende ( ADI GİZLİ ADAM ). bir salı günü ve sadece 10 dakika da hayatım değişti. ) derken.. öyle böyle düşünürken aradan bir hafta geçti ve takvimler
07 Kasım 2017 Salı – tamamen umudum kesildi artık her gün aynı saatte tramvaya gelirsin diye koşa koşa gidiyorum ve tüm hayallerim o trenlerle gidiyor. binlerce insan binlerce yüz geçip gidiyor ve sen herkesi aynı kılıyorsun ve sen onlardan ayrı kalıyorsun. işte bugün yine aynı saatte gördüm seni. koştum arkandan ama sen çoktan trene binip gitmiştin bile. sadece o masum bakışların kaldı bana..
* bir tren bazen tüm inancınızı  aşkınızı ayağınıza getirebilir, Bazen de tüm hayallerinizi alır gider..
BİR GÜN AYNI GÜNDE AYNI SAATTE KARŞILAŞIP ADINI ÖĞRENMEM DİLEĞİYLE HOŞÇA KAL ( ADI GİZLİ ADAM ).. Ha bu arada ben .. neyse ben kimseyim ve sen.. seni seviyorum.
( bu hikayenin devamı olur ve birgün aşıklar kavuşursa size anlatacağım Aşkla Kal’ın.. 🙂
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
YAZARIN SON YAZILARI
BEN GELDİM - 7 Kasım 2017
Güzel Adamlar - 13 Eylül 2017
His” - 25 Ağustos 2017
BÜYÜDÜM, BÜYÜDÜK… - 25 Haziran 2017
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ