Duyuru
Herenk

Benim Adım Alexi Kitap Yorumu

Fatma Aydın

Fatma Aydın

25 Haziran 1997 Kadıköy doğumlu. Aslen Erzurumlu fakat Kocaeli’nin Gebze ilçesinde yaşamaktadır. Bir erkek kardeşi var. İlkokul, ortaokul ve lise de bir çok okul değiştirmiştir. Lise de ‘Bilgisayarlı Muhasebe’ bölümünden mezun oldu.  Şuan da  Bursa Uludağ Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi bölümü okuyor. Spor olarak Atlı Binicilik ile uğraşıyor. En büyük hobilerinden biri kitap okumak fakat bunun yanında müzik dinlemeyi, film yada dizi izlemeyi ve fotoğraf çekmeyi de seviyor. Ayrıca kendisi bir Sherlock Holmes hayranı.

Benim Adım Alexi 5/5 ✅
Herkese merhaba 🙋 Nasılsınız? Umarım iyisinizdir.
Kitap hakkında aslında söylemek istediğim bir çok şey var fakat bunun yanı sıra da hiçbir şey yok. Fazlaca karışık duygular içerisindeyim.
Kitabı daha önce hiçbir yerde veya hiç kimsede görmedim tesadüfen gittiğim bir kitapçıda denk geldim. Almakla almamak arasında kalsamda sanki kitabı okumam gerekliymiş gibi hissederek aldım. Doğruyu söylemek gerekirse pek bir ümidim yoktu kitaptan ama okumaya başlayınca kitaba olan sebepsiz önyargım tamamiyle kırıldı.
Okumaya başladığım andan itibaren beni içine çekti ve yaşanan olaylarla beraber sanki bende olanları yaşıyormuşcasına okudum.
Harika ve mükemmel sürükleyici bir olay örgüsüne ve anlatıma sahipti kitap. Sayfaları çevirirken bir sonraki sayfada ne olacağını merakla bekleyerek okudum.
Sonuna gelecek olursak da beklenmedik bir sonla karşılaştım başlangıçta düşündüğüm şeyle uzaktan yakından alakası olmayan bir durumdu. Bazı noktalar tabiki tahmin edilebilirdi fakat genel olarak beni şaşırtan bir son oldu.
Yazarın ve kitabın yeteri kadar ilgi görmediğini düşünüyorum. Okuyan bir kişiyle bile karşılaşmadım ama okuyunca sevecek bir çok kişi tanıyorum. İçinde kurgusal öğeler bulunan kitapları okumayı seviyorsanız bu kitabada kesinlikle bir şans vermelisiniz.
Yazarın bir sonraki kitabını merakla bekliyorum.
Sevgim üzerinize olsun. ❣
.
Alıntı:
” Aslında her şey gözünün önünde. Sadece nereye bakman gerektiğini bilmelisin…”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ